KONST / Litografier / Serigrafi 10481118
nr 1048 1118
Serigrafi
signerad, -76, 48/120, 53x53
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 20:43:36
4/8 11:30:00
100 kr
8/8 19:23:02